About Us

Established in 2015, ZTK Media is a ”New Media Company” specialiazed on Influencer Marketing and Video Content.

 

ZTK Media produces ‘’brand-integrated video content’’ for brands in collaboration with internet talents that have large numbers of social media followers such as YouTubers, Twitch TV broadcasters and Instagram celebrities.

 

Working with social media talents that create content in a wide range of fields such as entertainment, games, fashion & makeup, technology and lifestyle, ZTK Media collaborated with various global brands from Turkey and the Middle East region on hundreds of online content projects.

 

Feel free to contact us If you want to promote your brand & product with the best social media talents and make your brand & product  to reach more extensive audience.

ibrahim@ztkmedia.com

 

 

ZTK Media 2015 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, Influencer Marketing ve Video İçerik alanında Türkiye ve Ortadoğu bölgelerinde Influencer Marketing odaklı faaliyet gösteren bir dijital ajanstır.

 

ZTK Media anlaşmalı olduğu Youtuber, Twitch TV Yayıncısı, Instagram fenomeni gibi sosyal ağlarda yüksek takipçi sayılı internet yetenekleri ile birlikte markalara yönelik “doğal reklam içerikleri” ve ‘’marka entegrasayonlu video içerikler’’ çalışmaları yapmaktadır.

 

Eğlence, oyun, moda & makyaj, teknoloji ve lifestyle gibi birçok alanda içerik üreten sosyal medya yetenekleriyle beraber, markalar yönelik hem Türkiye hem de Ortadoğu bölgesinde global birçok marka ile yüzlerce farklı online içerik üretimi gerçekleştirilmiştir.

 

Influncer marketing olarak , hedef kitleye iletilmek istenilen mesajın, ilgili hedef kitlenin takip ettiği ve önem verdiği kişi veya kişiler tarafından iletilmesi veya onlar vasıtasıyla tanıtılması olarak özetlenebilir. Influencer Marketing’in bir diğer pozitif yönü ise, yapmış olduğunuz pazarlama yatırımı kaybolmaz. Ürün ve markanız için dijital dünyada üretilen içerikleriniz her zaman kalır ve pozitif etkilerini görmeye devam edersiniz.

Siz de markanızı & ürününüzü en doğru sosyal medya yetenekleri ile tanıtmak ve markanızın/ürününüzün daha geniş bir kitleye yayılmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ibrahim@ztkmedia.com